Kamyon Lastigi

Tatkap Soğuk Kaplama Sistemi

Sizlerin yakından tanıdığı ve Lastik Kaplama (Sırt Yenileme) üzerine artık yıllardır tecrübe edinmiş garanti sistemi çok güvenilir ve güçlü kadrosu ile bizlerde bu ekibe dahil olup Tatkap lastik kaplama üzerine ağırlığımızı vermiş durumdayız. ”Tatkap” Soğuk Kaplama sisteminde en son teknolojinin kullanıldığını ve yapılmış olan kaplama lastiklerinizin yeni lastik kadar çalışacağını biz söylüyoruz. Testlerde bir çok evreden geçen ve bu testler sonucu çok olumlu sonuçlar aldığımız özel ve dayanıklı sırt kauçukları ile bir çok firmanın kaplama ihtiyacını yine Tatkap yapmaktadır. Bir çok marka kaplama markasının olduğunu (merdiven altı kaplamacılar) ve bu kaplamacıların garanti verip kaplaması açması, sırt koparması durumunda malum firmanın kaplamasına sahip çıkmadığını ve müşteriyi mağdur ettiğini müşterilerimizden duyuyor ve bu duruma inanın bizler çok üzülüyoruz. Burada kurumsal bir firma ile çalışmanın avantajlarını sizlere anlatmak istiyorum. Ayrıca sadece kurumsal olmak yetmiyor ayrıca yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelişen teknolojiye ayak uydurarak sizlere en kaliteli kaplama lastiklerini sunmak istiyoruz. Ayrıca uygun fiyatları ile dikkatleri çeken firmamız’dan sizlerinde faydalanmasını isteriz. Onun için sizlere tavsiyemiz bizim gibi sağlam ve garantili çalışan belli başlı firmalar ile çalışmanızdır.

Tatkap Kaplama
Tatkap Kaplama

Biz kimiz?

Biz Tatkap Lastik Kaplama firmasının bayisi olup sizlere kaplama lastik hizmeti veren ayrıca servis veren bir firmayız. Servis aracımız talebiniz doğrultusunda lastikleriniz teslim alınıp kaplandıktan sonra teslim edilir. Ayrıca sizlere isteğiniz doğrultusunda elimizde bulunan hazır kaplamaları’da satmaktayız. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ay Bazaar Otomotiv

Tel:   0212 534 12 89

Gsm: 0532 526 66 81

Bir önceki yazımız olan Satılık Soğuk Kaplamalar '295/80R22.5' başlıklı makalemizde 295/80R22.5 Kaplama Lastikler, Kaplama Lastikler ve Soğuk Kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

  1. Slm birşey daniscam 285 65 16 lastiklerin kaplaması oluyormu tskr

  2. mehmet güvendik

    atego kaplama lastığınız varmı varsa tanesı kac lira . NOT KİŞ LASTIĞ M.S YAZISI UZERINDE OLACAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA!