Çıkma, 2.el Eski Lastiklerinizi Alıyoruz!

AY BAZAAR OTOMOTİV – WWW.KAMYONLASTİGİ.COM

Çıkma, 2.el Eski Lastiklerinizi Alıyoruz! Çıkma lastik alma ile ilgili makalemizde sizleri bilgilendireceğiz. Çıkma Lastik alan firmalar, Arasında Yıllardır Müşterilerimizin bu ihtiyacını gidermede elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Çıkma lastik alımı ile ilgili bazı hususlar mevcut. Öncelikle Firmaların ellerinde bulunan kullanılmayan eski lastikleri Firmamız AY BAZAAR OTOMOTİV Olarak, Değerinde alıyoruz. Lastiklerin durumu ve ebatları, Kondisyonuna göre Fiyat belirliyoruz. Ancak bazen lastikler hurda olduğunda ücretsiz alım gerçekleştiriyoruz. Gerek lastiğin geri dönüşüme verilmesi kazanç elde edilememesi ancak nakliye parasını çıkarır. Ancak Lastikleriniz Kaplama olacak durumda ise elbette değerinde alım yapıyoruz. İkinci el çıkma lastiklerde Sayı ne kadar fazla ise bizim için o kadar önemlidir. Çünkü nakliye taşıma olaylarında malumunuz yapılan uğraş ve masrafın değmesi gerekmektedir. Bir çok şirketten aldığımız lastikler mevcut ve müşterilerimizin kullanmadığı işine yaramayan lastikleri biz gelip, veya sizin bize güvenerek gönderdiğiniz lastikleri nakit olarak alıyoruz.

Eski lastikleri alan firma olarak size kolaylık saylıyoruz. Örnek elinizde 10 veya 100 adet kamyon lastiği mevcut. Yada C serisi veya Kamyonet lastikleri mevcut. İletişim Numaralarımıza WHATSAAP aracılığı ile Elinizdeki lastiklerin resimlerini bize yollarsanız. Ortalama Lastiklerin değerini ve Alıp, Alamayacağımızı size Aynı dakikada Bildiriyoruz. Fakat lastiklerin ortalama fiyatı resimlerden görüldüğü kadardır. Bunu unutmamalısınız. Ortalama fiyat konuşulduktan sonra lastiklerin gerçek kontrolü sonrasında esas fiyat verilir. İki tarafta anlaşma sağlandığı taktirde lastikler sizden nakit para ile alınıyor.

Detaylı Bilgi için İletişim Numaralarımızdan Bizleri mesai saatleri içerisinde arayabilir, Yada WHATSAAP tan mesaj yazabilirsiniz. 

İletişim Bilgilerimiz:  AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com

Sabit Hat: 0212 534 12 89

Cep numaralarımız: Cesur bey: 0532 563 33 81 – Gökhan bey: 0532 335 32 21 + WHATSAAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA!