Kamyon Lastigi

Goodyear ‘Back-Up’ Güvencesi

Goodyear Premium Club Üyeliği hediye ediyor!

Goodyear’ın Sizlerle daha ile ve uzun yol almak için değerli müşterilerine sunduğu bir ayrıcalık daha var oda ‘Back-Up‘ güvencesi dediğimiz özel bir kampanyadır. Her zaman kalitesi ile söz ettiren ve dünyaca marka olan Goodyear bu yaptığı kampanyalar ile müşterilerinden tam not almayı başarıyor. Buyrun haberimizin detaylarını beraber görelim…

Goodyear Lastik Alanlara “Back-Up” Güvencesi.

110 yılı aşkın süredir müşterilerinin güvenle ve keyifle seyahat edebilmeleri için yenilikçi lastiklerini en son teknolojiler ile tasarlayan Goodyear, şimdi de müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak Goodyear Premium Club Üyeliği hediye ediyor!

16 Nisan 2012 tarihinde başlayacak olan kampanyayla, Goodyear ve Premio bayilerinden 4 adet Goodyear markalı Yaz/Kış/4Mevsim Ultra Yüksek Performans ve 4×4 lastik alan Goodyear müşterileri, “Premium Club Üyeliği” kazanarak 1 yıl süre ile Back-Up hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Goodyear’ın Ultra Yüksek Performans ve 4×4 lastiklerini tercih edenler, kazanacakları bir yıllık “Goodyear Premium Club Üyeliği” ile sağlık destek hizmetinden, seyahat destek hizmetine, lastik değiştirme hizmetinden, yolda destek hizmetine ve daha bir çok Back-Up hizmetine sahip olacaklar.
Goodyear Premium Club üyeleri yaşamlarını kolaylaştıracak, yolda karşılarına çıkabilecek sürprizlere hazırlıklı olmalarını sağlayacak, sağlık konularında danışmanlık sunacak, seyahatlerini planlayacak avantajlar dünyasından Nisan ayından itibaren yararlanmaya başlıyor.

 

Kampanyaya katılan Goodyear bayilerini görmek için TIKLAYINIZ.

Size uygun Goodyear lastiğini bulmak için www.goodyear.eu/tr_tr/tires adresine tıklayınız.

Goodyear ürünlerini ve kampanyalarını takip etmek için facebook.com/GoodyearTurkiye sayfasına üye olunuz.

 

Back-up nedir?
Bir Boyner Holding kuruluşu olan Back-Up, hayatı kolaylaştıran bir üyelik sistemidir. Back-Up, yol yardımından konut yardımına, tıbbi destek hizmetlerinden her türlü organizasyonel hizmete kadar geniş bir çerçevede hizmet veriyor.
200 bini aşkın üyesi bulunan Back-Up, üyelerinin arabası bozulduğunda çekici ve kiralık araç gönderiyor, araçlarının benzini ya da aküsü bittiğinde gerekli yardımı ulaştırıyor. Evde bakım hizmetinden ambulans hizmetlerine hatta uçak biletini evde unutanların biletlerini getirmeye kadar birçok konuda destek sağlıyor. Tüm dünyadan başarılı markaların yer aldığı Services Marketing adlı kitapta ‘Türk Lokumu’ başlığı altında yer alan Back-Up, bu kitaba girebilen tek Türk markası olma özelliği taşıyor. Başarılı şirket, günlük hayatın temposundaki temel ihtiyaçlar için Back-Up, sağlık alanındaDr. Back-Up ve seyahat alanında Back-Up Travel ile faaliyet gösteriyor. Hizmetlerini kurumsal firmalara da sunan Back-Up’ın alışveriş merkezleri, rezidanslar, bankalar gibi kurumlar için Back-Up Concierge ile şirketlerin çalışanları ve müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik Back-Up Corporatehizmetleri de bulunuyor.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. hakkında
Üretim, satış ve satış-sonrası hizmetleri ile lastik sektöründe faaliyet gösteren Goodyear Lastikleri T.A.Ş., dünyadaki en büyük lastik üreticilerinden biri olan Goodyear Tire and Rubber Company’nin Türkiye’deki iştiraki olarak, 1 Eylül 1961’de kuruldu. Bu yıl Türkiye’deki 50.yılını kutlayan Goodyear Lastikleri T.A.Ş.; Türkiye’de 1,300’ü aşkın çalışanı ile İzmit ve Adapazarı’ndaki 2 üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, ürünlerini Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava ve Debica markaları altında üretip tüketicilerine sunmaktadır. Şirket Türkiye’de, yaklaşık 700 bayisi, 50’yi aşkın Premio mağazası ve 300’ü aşkın araç servisleri kanalıyla tüketicilere hem tüketici lastikleri hem de ticari lastikler ve hizmetler sunmaktadır. Goodyear Lastikleri T.A.Ş., ürünleri ve Türkiye’deki faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA!