Kamyon Lastigi

Az Kullanılmış 315/80R22.5 Çıkma Lastikler

AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com
AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com
AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com
AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com
AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com
AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com

Az kullanılmış 315/80R22.5 temiz çıkma lastikler, Yeni tarihli kondisyonu yüksek olup, 2019 Modeldir. 315/80R22.5 Çıkma lastikler yarasız, yamasızdır. Lastiklerin durumu resimlerde görüldüğü gibi oldukça temiz ve Markaları GOODYEAR, SAVA Markalardır. Lastikler yaklaşık 200 Adettir. 315/80R22.5 Ebat lastiklerin Desenleri 3 farklı Modeldir. Ayrıca Lastiklerin bir kısmı 295/80R22.5 Ebattır. Lastikler Kamyon ve Ağır vasıta araçlarına ayrıca Otobüs ve Tır, Treyler, Bir çok araca çok rahatlıkla takılabilir durumdadır. Lastiklerde M+S Logosu mevcut olup, Muayeneden Çok rahat Geçer Not alacaktır. Sayısız Aracı Bu lastiklerle Muayeneden Geçirmekle Kalmadık, Ayrıca Belirli bir süre Kullanımdan sonra Kaplama yapılabilir, Kondisyonundadır. Gerek Modeli Gerekse Temizliğinden dolayı Gönül rahatlığı ile Kullanıcıların tercih edeceği 2.el lastiklerdir. 315/80R 22.5 ebat lastikler nerelerde kullanılır? Vinç sektörü, Kasalı Şehirler arası ve Şehir içi taşımacılıklarında, Uzun yol Yolcu taşımacılığı, ve Uzun yol nakliye taşımacılığında, Ayrıca Ağır vasıta taşımacılıklarında çok fazla kullanılmaktadır. Ayrıca Treyler, Tır taşımacılığında da, Kullanılan bu ebat Piyasada oldukça aranan en fazla satılan ebat türüdür. İkinci el lastik konusunda Firmamız; AY BAZAAR OTOMOTİV – www.kamyonlastigi.com Adresimiz, Olarak Yıllardır en iyi kalite ve en fazla ebat ve stok bulundurma konumunda elimizden gelenin en iyisini müşterilerimize sunmayı kendimize öncü belirlemiş ve bu yolda sizlerden aldığımız memnuniyet ile sizlerle birlikte emin adımlarla yürümenin onurunu taşımanın sevincinde olmaktan gurur duyarız. Bir çok Firmanın Dünya ekonomisinin daraldığı bu günlerde ekonomik atılımları sayesinde hem firmalarının ayakta durması hem döner sermayenin devam etmesi gerekçesi ile her gurupta İkinci el malların önemi bu günlerde daha fazla önemli olmuştur. Her sektörde alım gücü olsa dahi ekonomik adımlarla daha fazla ileriye gitmek ve uzun yıllar, piyasada zorlanmadan bu ekonomik süreci çalışarak atlatmak ve ihtiyaçları karşılamak için yapılan bu adımlar bir çok firmanın ve sektörün daha güvenli konumda olmasını sağlamıştır. Elbette Filo ve Firmaların satış temsilcileri bu konularda oldukça dikkatli ve özenli hareket etmek zorundadır. Yapılacak alımların güvenilir firmalar ile yapılması her zaman en iyi tercih olmalıdır. Müşteri portföyümüz oldukça geniştir. Bunun sebebi ise Müşterilerimize verdiğimiz Güven ve Şüphesiz verdiğimiz Kaliteli mallardır!.

Dilerseniz Almak istediğiniz Lastikleri Türkiye’nin Her yerine sizin adınıza Ambarlar aracılığı ile adresinize gönderebilmekteyiz.

Diğer ebat lastikler ve Lastik fiyatları için Mesai saatleri içerisinde iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.!

Firmamızın şuan elinde bulunan 315/80R22.5 Çıkma lastikler ve 295/80R22.5 Çıkma lastikler İhale malı olup, İsterseniz Toplu veya perakende satın alabilirsiniz. Stok durumunu mesai saatleri içerisinde iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, Bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz: AY BAZAAR OTOMOTİV

Sabit Hat: 0212 534 12 89

Faks Hattı: 0212 549 12 89

Cep Numaralarımız: Cesur bey: 0532 563 33 81 – Gökhan bey: 0532 335 32 21 + WHATSAAP yazabilirsiniz. 

Sokağa Çıkma yasaklarında Maalesef Mecburen Dükkanımız Satışa Kapalıdır.! 7/24 Güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Satış konusunda Yasakların bitmesini beklemeniz gerekmektedir.!

Bir önceki yazımız olan 315/80R22.5 Çıkma, 2.el Lastikler (Stok Güncellemesi) başlıklı makalemizde 315 80 R 22.5, 315 80 r 22.5 lastik ve 315 80 r 22.5 lastik fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA!