Kamyon Lastigi

Kamyon Kış Lastiklerinde Kampanya!

Yeni çıkan yasadan dolayı hepinizin bildiği üzere M+S ibaresi bulunmayan Kamyon, Otobüs, Tır araç sahiplerine ağır cezalar uygulanacaktır. Bununla beraber sizlerinde önlem alıp bu cezalara maruz kalmanızı açıkçası istemeyiz. Bizler Ay Bazaar Otomotiv olarak yıllardır büyük araç lastikleri satarak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış olup, sizlere daima en uygun fiyatlarla en kaliteli büyük araç lastikleri satmaktayız. Bu arada sizlere şu kadarını söyleyebiliriz ki, geçen sene yaşanan bazı kötü olaylar oldu ve bunu bizler kesinlikle yapmadık, yaşamadık, Allah bize yaşatmasın diyoruz. Bahsettiğimiz konu şudur, ani verilen bir yasa ve ceza uygulaması başladı ve yasanın başlama tarihi ile birlikte bazı lastikçilerin çok yüksek fiyatlarla lastikleri müşterilere sattıklarına şahit olduk. Bu durum ile karşılaşabileceğinizi sizleri uyarmak istiyor ve lastik almadan önce mutlaka bizim kadar deneyimli ve yıllardır bu sektörde olan firmalardan fiyat almanızı öneriyoruz.

Bu arada ”Kamyon Kış Lastikleri” kampanyamız ile ilgili tüm detayları burada paylaşamıyoruz, neden derseniz çok ciddi rekabetler ve şikayetler almaktayız. Bunun için lastik fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizi irtibat numaralarımızdan arayınız. Sizleri temin ederiz ki, çok uygun fiyatlar alacaksınız ve Kar Lastiklerinizi takıp yolunuza hızınızı kesmeden devam edeceksiniz. Bu arada sizlere 2013 yılı için resmi açıklama yapan Bakanımız ”Binali Yıldırım” açıklamasını aşağıda sizler ile paylaşacağız. Sizlerinde bu konuda bilgi sahibi olmasını ve tedbirsiz yakalanmaması için bize gelen bu açıklamayı da özellikle sizler ile paylaşıyoruz.

Başlıklar

Ay Bazaar Otomotiv – 0212 534 12 89

Kar Lastiği Kampanyasını Kaçırmayın!

pr_2012_01_26_winterreifen_omnibusse_uv-data

 

Bakan’dan Kış Lastiği Uyarısı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “1 Aralık-1 Nisan arasında kış lastiği olmayan yük ve yolcu taşıyan ticari araçların yola çıkmasına müsaade edilmeyecek” dedi.

1 ARALIK – 1 NİSAN ARASINDA KIŞ LASTİĞİ ZORUNLU

Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 8 Kasım 2012 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Araçların Yüklenmesine İlişkin Ölçü ve Usuller ile Tartı ve Boyut Ölçüm Toleransları Hakkında Yönetmeliğe göre, ticari araçlara 1 Aralık-1 Nisan arasında kış lastiği takma zorunluluğu getirildiğini anımsattı. Kış aylarında yollarda hem insanları mağdur etmemek hem ticaretin aksamasının önüne geçmek için önlem aldıklarını belirten Yıldırım, “Aslında kış aylarında yolları kapatan kar değil, önlem almayan araçlar” dedi.

KIŞ LASTİĞİ OLMAYAN YOLA ÇIKAMAYACAK

Kış şartlarına göre önlem almamış, kış lastiği olmayan araçların zaman zaman yolun tamamen kapanmasına neden olduklarını ifade eden Yıldırım, şöyle konuştu:

“Bu durum yolların tamamen kilitlenmesine, insanların mağdur olmasına neden oluyor. Bu tip sıkıntıların önüne geçmek için birçok önlem alıyoruz. Son olarak bir yönetmelik yayımladık ve bu yönetmeliğe göre, yolcu ve eşya taşıyan ticari araçlar kış lastiği takmadan yola çıkamayacaklar. Hususi otomobillerin henüz kapsama alınmadığını da bu vesileyle belirtmek isterim. 1 Aralık’tan itibaren 1 Nisan’a kadar kış lastiği takılmayan yük ve yolcu taşıyan ticari araçların yola çıkmasına müsaade edilmeyecek. Böylelikle önemli ölçüde, kış aylarında yaşanan yol kapanmalarının, araçların yollarda kalmasının önüne geçilmiş olacak.”

“BU YIL DENETİM DAHA SIKI OLACAK”

“Kış aylarında karla mücadele yerine kış şartlarına hazırlıksız araçlarla mücadele ettiklerini” anlatan Yıldırım, “bu yıl tedbirsiz yola çıkan araçların daha sıkı denetleneceğini” kaydetti.

Son 11 yılda trafiğe çıkan araç sayısı yüzde 125 artmasına rağmen aldıkları tedbirler ve yapılan bölünmüş yollar sayesinde trafik kazalarında can kaybının azaldığına dikkati çeken Yıldırım, kışın artan kazaların daha da azaltılması kapsamında kış lastiğinin zorunlu hale getirildiğini, bu kurala uymayana para cezası uygulanacağını söyledi.

2 yorum

 1. kamyon lastiği soracaktım

 2. çok acl travego otobüsler için.
  300 ad.kar lastigi lazım.
  nakit para fiatı nedir.

  teklifinizi mail atarmısınız.
  700.tl.fiat var.
  daha düşük fiat arıyorum.
  marka önmli diil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA!