Kamyon Lastigi

İkinci el, Çıkma lastik Alım – Satım

İkinci el, Çıkma lastik Alım – Satım makalemizde yaklaşık ( 50 ) yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde aynı performans ve güvenli alış veriş ile sizinle olmaktan gurur duyarız.

İkinci el, Çıkma Lastik Alım – Satım www.kamyonlastigi.com

İkinci el, Çıkma lastik Alım – Satım ile Firmamız Sadece Lastik satmakla değil, Hem Lastik satışı hem de Sizlerin elinde bulunan Kullanılmış lastiklerinizi değerinde alıyoruz.

Elinizde bulunan Kamyon, Tır, Midilli, ve C serisi lastiklerinizi Adetli veya ( adetsiz Yakın mesafe için ) Almaktayız. Lastiklerinizi Dilerseniz iletişim numaralarımızdan WHATSAAP aracılığı ile lastiklerin resimlerini, lastiklerin durumu ve adet bilgilerini vererek hızlı fiyat almanız mümkündür.

Çıkma lastiklerde fiyat belirtmemiz için bir çok kriter bulunmaktadır. Lastiğin yarasız veya tamir olabilecek ufak yaralı lastiklerin fiyatları elbette değişmektedir.

Lastik alımı ile fiyat belirleyeceğimiz önemli hususlardan biri ise lastiklerin bayat yani tarihi çok eski olmamasıdır.

Elbette tarihi orta derece fakat lastik kondisyonu iyi durumda olan lastikleriniz içinde fiyat verilmektedir.

Bir çok lojistik firması ile anlaşmalarımızın olduğunu hatırlatır, ve büyük veya orta dereceli firmalar ile uzun süreli çalışmak istediğimizi belirmek isteriz.

Sizde elinizde bulunan kullanılmış veya mal fazlası lastiklerinizi değerlendirmek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, veya WHATSAAP ile mesaj yazıp bilgi alabilirsiniz.

İrtibat iletişim numaralarımız:

Sabit hat: 0212 534 12 89

Faks hattı: 0212 549 12 89

Cep numaralarımız:

Cesur bey: 0532 563 33 81 

Gökhan bey: 0532 335 32 21

AY BAZAAR LASTİK TİCARET – www.kamyonlastigi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA!