Kamyon Lastigi

Dayanıklı Hafriyat Lastiği ”315/80R22.5”

2013’ün hafriyat sezonunun başlaması ile birlikte hafriyat lastiklerine özellikle ”315/80R22.5” ebat lastiklere büyük ilgi olduğunu söylemek istiyorum. Çok talep edilen hafriyat lastikleri inşaat sektörünün hızla büyümesinden dolayı hafriyat kamyonları ve mikser araçlarının durmadan çalışması ile lastik aşımı ve kesilip parça koparmasından dolayı yeni lastiklere ilgi çoğaldı. Bizlere çok talep edildiğini ve bu lastikler arasında bizim sattığımız ve büyük ilgi gören lastiğin ”Sava Orjak MS” olduğunu bilmenizi isteriz. Çok uygun fiyatlar ile ayrıca bayimizin sunmuş olduğu ödeme kolaylığı ile sizlere hem peşin fiyatlarda uygun indirimler sağlamakta olup, yanı sıra kredi kartı ile alımlarda peşin fiyatına taksit imkanları sunuyoruz.

Sava Orjak MS özellikleri

315/80R22.5 Sava Orjak MS lastikleri hafriyat ve mikser araçlarında kullanılmak üzere üretilmiştir. ”Kesilme, darbe, parça koparmaya karşı güçlendirilmiş ve dayanıklıdır.” Bu lastik hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ay Bazaar Otomotiv – 0212 534 12 89

Hafriyat Lastikleri
Hafriyat Lastikleri

Bir önceki yazımız olan Satılık ''315/80R22.5'' Hafriyat Kaplama Lastikleri başlıklı makalemizde Ankara Lastik, Garantili Kaplama Lastik ve Hafriyat Lastik Deseni hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. dayanıklı harfiat lastiklerinin fiati kaç tl ve ne marka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞİMDİ ARA!