Kamyon Lastigi

ÇIKMA KAMYON LASTİK FİYATLARI

DUYURU!!

40.Yıl Firmamız olan Ay bazaar Lastik Ticaret. Siz değerli Müşterilerimizle Çalışmaktan Gurur Duyar. Ayrıca 10 Senedir Devam eden web; sitemiz www.kamyonlastigi.com Siz değerli müşterilerimizde uzun yıllar güven ve hoşgörü ile devam edecektir.

Son zamanlarda piyasada Sitemiz üzerinden Ay bazaar şirketi ve web sitesi www.kamyonlastigi.com adresini, yazılarını kendi bünyemize ait olan resimlerimizi ve makale’lerimizi TAKLİT EDEN! İtibarsız İnsanlara İTiBAR Etmeyin! Bizim Şirkete ve Sitemize Bakıp ne yapıyorsak? ona benzer işler yapmaya Çalışmak bir nevi;  EMEK HIRSIZLIĞIDIR!! 

Bünyesinde bizim Şirketin ve Web Adresimiz www.kamyonlastigi.com’ yer alan Lastiklerimiz emek hırsızlarında nasıl olur? elbette olmaz çünkü kendilerinde gösterilen mallar veya yazılar hayal ürünüdür. kesinlikle güvenmeyiniz! itibar etmeyiniz.

Firmamızın yayınlamış olduğu lastikler ve çalışmalarımız tarihi ilan ile geçerli ve günceldir. Ancak bizim yapmış olduğumuz çalışmalar, ihaleler, lastik gurupları, adetleri ve fiyatları, ancak bizim bünyemizdedir!

BİZ, AY BAZAAR LTD ŞTİ, WWW.KAMYONLASTİGİ.COM ADRESİ OLARAK EMEK HIZSIZLARINA HAKLARIMIZI HELAL ETMEMEK İLE BİRLİKTE YASAL BÜTÜN YOLLARA BAŞ VURULACAKTIR. 

Helal para ile Haram’ı karıştıran bu İtibarsız kişiler Asla kazanamayacaktır. 

WWW.KAMYONLASTİGİ.COM  –  AY BAZAAR LTD ŞTİ.  TELİF HAKLARI SAKLIDIR!

 

 

Evet Gelelim kendi işlerimize;  Yeni gelen 12R 22.5 ve 315/80R 22.5  Dişli lastikler mevcut. Lastikler %90 ile %50 arasında değişmektedir. lastiklerin tarihi yeni olup, istenirse Türkiye’nin her yerine sizin adınıza Ambarlar aracılığı ile gönderim yapabiliriz. ister perakende ister toptan satışlarımız mevcuttur.

diğer ebat ve fiyatları için İletişim numaralarımızdan bizi arayınız.

GSM: 0532 563 33 81

NORMAL TEL: 0212 534 12 89

whatsaap : 0532 563 33 81

AY BAZAAR LASTİK TİCARET

Bir yorum

  1. Yıllardır sizden lastik alırız memnunuz herzaman söylerim ay bazaar lastik işinde bir numaradır çünkü güvenilir kaliteli doğru çalışıyorsunuz ve kimsede olmayan lastik burda bulunur varolun sağolun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA!