Kamyon Lastigi

385/65 R 22.5 DORSE PİLOT LASTİKLERİ

385/65 r 22.5 DORSE PİLOT Lastikleri, Yaklaşık 30 Adettir. Çıkma pilot 385/65 R 22.5 lastiklerin durumları ortalama %50 Diş oranına sahiptir. Resimlerde görünen lastiklerdir. 385 65 r 225 Treyler Lastikleri genelde fazla yük taşımasıyla bilinmektedir. Bu sebeple Treyler lastikleri öncelikle dikkat edilmesi gereken bazı Hususları sizlerle paylaşalım. Öncelikle Lastikleri takarken: Ustalıkta lastik takma işlemi, Tüm işlemler yetkili uzmanlar tarafından ve yalnızca Modern PROFOSYONEL Ekipmanlar Kullanılarak (Sökme takma Makinaları) yapılmalıdır. Her bir lastiğin balans ayarının yapılması direksiyon tepkisini arttıracak, Sürüş konforunu arttıracak ve daha da eşit aşınma sağlayacaktır. Lastik ve Jant uyumluğu, Lastik tercihi üreticinin önerilerine ve teknik karakteristiklerine uygun bir şekilde yapılmalıdır. Dingil ve lastik türü arasındaki uyum, Her bir lastik belirli bir dingil için üretilmiştir.

Kullanım sırasında; Düzenli diş aşınma kontrolü, Aşınma göstergelerinde tam aşınma gözüküyorsa lastiğin kullanılması tavsiye edilmez. Diş e çift tekerlek arasındaki yabancı cisimlerin temizlenmesi lastik hasarını asgari düzeye indirir. Düzenli lastik basınç kontrolü aşınmanın en eşit şekilde olmasını sağlayarak azami emniyet ve güvenirlik temin eder. Araç amortisör ve frenleme sisteminin tüm elemanlarının çalışma şartları üzerinde kontrol, Aracın dingil ve tarafları arasında lastik değişimi. Mümkün olan en az hızlanma ve frenleme ile dikkatli sürüş. Taşınan yükün mantıklı dağıtımı. Yeniden diş açma ve kaplama, Lastikten azami verim alınmasına yardımcı olacaktır.

Farklı ebat ve fiyatları için mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Sabit Hat: 0212 534 12 89 

Faks hattı: 0532 335 32 21

Cesur bey: 0532 563 33 81 – Gökhan bey: 0532 335 32 21 + WHATSAPP Yazabilirsiniz. 

AY BAZAAR OTO LASTİK TİCARET – WWW.KAMYONLASTİGİ.COM

7 yorum

  1. S.aleykum sizden daha öncede alışveriş yaptım memnun kaldım allah razı olsun en kısa zamanda çayınızı içmeye gelicem hayırlı işler hayırlı satışlar dilerim

  2. Fiyatlar aynımı usta?

  3. Karışık ebatlarda almayı düşünüyoruz fiyatlar nasıl acaba

  4. Merhaba abi 4 adet pilot lastik almayı düşünüyorum fiyatlar nasil acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA!