Kamyon Lastigi

1400 R 20 RADIAL YENİ AYARINDA LASTİKLER

1400 R 20 www.kamyonlastigi.com – Ay bazaar otomotiv
1400 R 20 www.kamyonlastigi.com – Ay bazaar otomotiv
1400 R 20 www.kamyonlastigi.com – Ay bazaar otomotiv

1400 R 20 RADIAL, Yeni ayarında lastikler Dişli ve temizdir. Lastikler resimlerde görüldüğü gibidir. 5 adet mevcuttur. Lastiklerin markaları Pirelli ve deseni Arazi, Taş, Çamur, Yüksek Çekiş gücüne sahip desendir. Lastikleri dilerseniz adet olarak, Dilerseniz 5 adeti alabilirsiniz.

İş makinaları gurubunda bir çok ebat mevcuttur. Ancak yoğun talep nedeni ile stoklar kısa sürede tüketilmektedir. Taş ocakları ve Bir çok şantiyelerde kullanılan iş makinası lastikleri, oldukça zor şartlarda çalışmasından dolayı ister, İstemez Çok çabuk yırtılıp, Kesilebiliyor. Bu nedenle İkinci el olsun, Yeni, Sıfır lastikler olsun Yoğun talep görmektedir.

Kamyon lastikleri Ebatlarında Bir çok ebat mevcut olup, Detaylı bilgileri Numaralarımızdan bizleri arayıp sorabilirsiniz. Muayene ve kış aylarına girdiğimiz bu dönemde, Lastiklerin Değişim zamanı gelmiş bulunmaktadır. Özellikle Kar, Kış Özellikle Lastiklerin takılması hem zorunlu, Hem de, Güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Biliyorsunuz, Kış mevsimine özel lastiklerin zorunlu olduğu yıllarda şunu anladık ki, Kazaların ve ölüm oranlarının %50 Civarı azalma kaydedilmiştir. Kış lastiklerinde dikkat etmeniz gereken bazı kritik bilgiler şu şekildedir; Lastiğin yanağında M+S damgası yani Lastiğin Yağmur ve Çamur, Kar Koşullarına göre Üretildiğini Simgeler. Desen olarak Diş derinlikleri, Daha derin ve Deseni, daha yoğundur. Ayrıca Lastiğin kauçuğu da, Farklı Üretilmiştir. Kauçuk Soğuk havalara göre üretildiği için Soğuk, ıslak zemin, Kaygan zemin gibi bir çok zorlu koşullara göre üretilmiştir. Bu sebeple? Kış lastiklerini taktırdığınız zaman, Kış sezonu bitene kadar kullanabilirsiniz. Ancak? Kış sezonu bitince? Mutlaka lastiklerinizi, yazlık lastiklere çevirmelisiniz. Çünkü Kış lastikleri, Kış mevsiminin koşullarına göre üretildiği için, Yoğun diş ve derinlik, yazın lastiğin olduğundan daha fazla zemine tutunmasına, Lastik döndüğünde daha fazla dönme, yuvarlanma gücü çekmesine neden olduğu için lastikleriniz normalinden daha çabuk silinir. Ayrıca Aracınızın  daha fazla yakıt yakmasına sebep olur. Kış Lastiği yasasına 2021’e gireceğimiz kasımda ayında Otomobiller de, bu yasaya katılmıştır. Lastik değişimi esasında geçmişte de, Kamyon lastiği ve Treyler ve Otobüs Camiası Bu yasa çıkmadan öncede uygulanmaktaydı. Islak zeminde 25 ton yük taşıyan bir Damperli kamyonun Çekicilerde Düz tipi, Yazlık lastik Olduğunu düşünürseniz? Bu kamyonun ıslak zeminde 25 ton ile duramayacağını her halde hepimizin tahmin etmesi kaçınılmaz olur. Aynı şekilde Yolcu taşıyan Otobüslerin Islak zemin ve Kış aylarında yazlık lastik takması İmkansızdır. Bir çok Otobüs Firmasının Kurallara uyduğunu Hatırlatmak isteriz!. Ağır vasıta araçların ve Otomobil Guruplarının Mutlaka Kış lastiği yasasına Uyması önemle zorunludur.

Diğer lastik ebatları ve fiyatları içim mesai saatleri içerisinde bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Sabit hat: 0212 534 12 89

Faks hattı: 0212 549 12 89

Cep numaralarımız: Cesur bey: 0532 563 33 81 – Gökhan bey: 0532 335 32 21 + WHATSAPP Yazabilirsiniz.. 

AY BAZAAR OTO LASTİK LTD ŞTİ – WWW.KAMYONLASTİGİ.COM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA!